Snapchat ünlüler


Sosyal medyanın yeni trendi Snapchat uygulamasını artık ünlüler de aktif olarak kullanmakta.

Sizde sevdiğiniz ünlüleri snapchat uygulamasından anlık takip etmek isyorsanız. Snapchat ünlüler tam size göre.

Telefonunuzda snapchat uygulaması yok ise hemen edinin.

 

Türk ünlüler Snapchat isimleri

Hande Yener Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: handeyenerrr

Kerimcan Durmaz Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: kerimcandurmaz

Ece Erken Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: eceerken

Ayşe Hatun Önal Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: aysehaunonal1

Ebru Şallı Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: salliebru1

Mustafa Ceceli Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: mustafaceceli80

Kemal Doğulu Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: kemaldogulu3

Ayşe Özyılmazel Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: ayseozyilmazel

İdo Tatlıses Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: tatlisesido

Ferhat Göçer Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: Ferhat_gocer

Aykut Elmas Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: aykutundur

Hadise Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: iamhadise

Soner Sarıkabadayı Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: srkbdyonline

Gülben Ergen Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: gulben123ergen

Sinem Kobal Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: sinemkobal

Cem Belevi Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: cembelevi

Didem Soydan Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: didemsoydan

Demet Akalın Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: demetinakalin

İrem Derici Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: iremdericii

Gizem Güven Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: gizemerveslife

Evrim Akın Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: evrimakin

Gizem Hatipoğlu Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: hatipoglugizem

Koray Avcı Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: avcikoray

Ece Seçkin Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: eceseckin

Özlem Özden Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: ozlem_ozden

Hülya Avşar Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: hulyaavsar11

Ezgi Mola Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: ezgimola

Gupse Erer Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: gupserer

Bengü Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: benguerdenn

Nur Erkoç Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: dinlemeyiseven

Özge Ulusoy Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: ozgeulusoyme

Burcu Esmersoy Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: besmersoy

Fatih Ürek Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: fatih_urekk

Atiye Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: atiye88

Yonca Evcimik Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: yoncaevcimik

Ahmet Kural Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: ahmettkural

Alişan Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: yenialisan

Hande Subaşı Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: handesu

Ezgi Avcı Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: eavci

Gülşen Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: gulsenonline

Nihat Doğan Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: nihatdogan_nd

Selin Şekerci Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: ozselinlikli

Sinan Akçıl Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: sinan.akcil

Tuba Ünsal Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: poppopperjam

Mural Dalkılıç Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: muratdalkc

 

Yabancı ünlüler Snapchat isimleri

Justin Bieber Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: rickthesizzler

Selena Gomez Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: selenagomez

Andrey Polyanin Snapchat kullanıcı adı veya Snapchat ismi: andreystan

 


Like it? Share with your friends!

0
6 shares

What's Your Reaction?

Ağlattı Ağlattı
0
Ağlattı
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Kahretsin Kahretsin
0
Kahretsin
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Like Like
0
Like
Love Love
0
Love
Kazanmak Kazanmak
0
Kazanmak
WTF WTF
0
WTF
Yaaas Yaaas
0
Yaaas

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Snapchat ünlüler

Giriş Yap

Hep Sosyal'e Giriş Yap!

Don't have an account?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş Yap

Kaydol

Hep Sosyal'e Katıl !

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Open List
Ranked List
Ranked List
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format