arama

Yeni Yıla Girilebilecek En Eğlenceli 10 Yer

Yeni Yıla Girilebilecek En Eğlenceli 10 Yer
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • nemesis
  • Oyla
    Loading...

Yeni yıl gelirken birçok kişi dünyanın farklı noktalarında yeni yıla giriş yapıyor. Bu aşamada dünyada yeni yıla girilebilecek en eğlenceli 10 yer araştırılıyor. Birçok farklı şehir bu kategoride yer alırken genellikle Avrupa ve Amerika şehirleri büyük kutlamalar gerçekleştiriyorlar. Bu şehirlere giden kişiler bir yandan eğlenirken bir yandan da yeni yıla en iyi şekilde başlamış oluyorlar.

1- New York City

New York City

New York City

Amerika’nın en ünlü kentlerinden olan New York, yılbaşını muhteşem bir şekilde kutlayan şehirlerarasında ilk sırada gösteriliyor.

2- Amsterdam

Amsterdam

Amsterdam

Hollanda’nın en güzel şehri olarak bilinen Amsterdam özellikle kar yağışı ile birlikte muhteşem bir manzaraya bürünüyor.

3- Münih

Münih

Münih

Bavyera eyaletinin başkenti olan Münih, aktiviteleri ve muhteşem mimarisi ile birlikte yılbaşının kutlanabileceği en iyi 3 şehirden birisi olarak gösterilebilir.

4-Köln

Köln

Köln

Almanya’nın diğer bir şehri Köln, yılbaşı pazarları ile tüm dünyada ünlenmiş bir şehir. Bu dönemlerde farklı ir yapıya büründüğü için Köln de yılbaşında tercih edilebilir.

5- Noel Baba

Noel Baba

Noel Baba

Yılbaşı için özel olarak yapılmış olan bu turistik yer Amerika’nın Indiana eyaletinde bulunuyor.

6-Prag

Prag

Prag

Gotik bir mimariye sahip olan şehir yılbaşı akşamında muhteşem bir görüntü içerisine giriyor.

7- Boston

Boston

Boston

Amerika’nın diğer bir kenti olan Boston, yılbaşında verdiği partiler ve yaptığı kutlamalar ile birlikte her sene kendisinden söz ettiriyor.

8- Charleston

Charleston

Charleston

Güney Carolina’da bulunan Cherleston huzurlu ama muhteşem bir yılbaşı tatili geçirmek isteyen kişilerin dünya üzerinde ki en önemli adreslerinden birisi olarak gösteriliyor.

9- Lapland

Lapland

Lapland

Kışı tüm özellikleriyle yaşayan Finlandiya da yılbaşı için önerilen noktalardan birisi oluyor. Bu aşamada özel olarak düzenlenen Noel Baba Köyü ve Santa Park bu kutlamaların merkezi oluyor.

10- Provence

Provence

Provence

Orta Çağ’dan kalma bir Fransız şehri olan Provence unutulmaz bir yılbaşı tatili tecrübesi sunuyor. Şehirde düzenlenen etkinlikler ile orta çağda kutlanan yılbaşı gecelerine gidebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.