arama

Facebook giriş oturum açma

Facebook giriş oturum açma
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Facebok giriş yap

Son yıllarda internet kullanımının da artmasıyla birlikte, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağları fazlasıyla kullanılmaya başlandı ve bu konuda sorularda sorulmaya başlandı. Özellikle bilgisayar ile yeni tanışan birçok bireyin, fazlasıyla araştırdığı ve öğrenmek için gayret ettiği bu konuya; bu makalemizde sizler için değinmek istiyoruz.

Facebook giriş oturum açma konusu, en kolay şekilde Google’a yazılarak ulaşılabilmektedir aslında ama yine de daha uzun bir şekilde de yazmak istiyorum sizler için pek tabi. Facebook hesabınız var ve Facebook’a oturum mu açmak istiyorsunuz? O halde www.facebook.com adresine girip, direk ana sayfadan kullanıcı bilgilerinizi girerek oturum açma durumunuz mümkündür. Kullanıcı adı veyahut mail adresinizi yazıp, altına da belirlediğiniz şifreyi yazarak; Facebook hesabınıza rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Bir milyardan fazla şahıs insanlarla bağlantı kurmak ve paylaşımda bulunmak için Facebook kullanıyor. Facebook kimliği uygulamalara erişmek, arkadaşlarla oyun oynamak, çalma listeleri paylaşmak veya bir forumda yorum yapmak için gittikçe artan oranda tercih edilmektedir.

Çok sayıda geliştirici Facebook Giriş (Login) ile Facebook sosyal file araması (social graph) kapsamına girerek uygulama deneyimini ilerletmek, yeni senaryolar oluşturmak ve uygulamayı yeni müşterilerle tanıştırıp daha fazla gelir elde etme fırsatları yaratmayı hedefliyorlar. Facebook hesabınıza girmek için ilk önce sayfadan giriş yapmalısınız e-mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra giriş butonuna basarak hesabınıza erişim sağlıyor olacaksınız. Facebook hesabınıza yeni arkadaşlıklar dostluklar kurabilir anlık iletilerinizi herkesle paylaşma imkanınız olabilmektedir.

 

etiketlerETİKETLER