arama

Facebook giriş sitesi

Facebook giriş sitesi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Facebook giriş yap veya kaydol

Şuanda milyonlarca insanın kullanmakta olduğu Facebook, gün geçtikçe daha da adını duyurmakta ve farklı kitlelere hitap etmektedir.

Facebook Giriş

Geliştiriciler için Facebook Giriş ile pürüzsüz entegrasyon sağlamak, bu ürünü satın alanların yeni bir uygulamayı denemek için karşılarına çıkan en büyük mani olan kimlik oluşturma ekranını geçme imkanı sağlıyor. Kullanıcılar ve gerçekleştirmek istedikleri görevler arasındaki her adım ya da kesinti uygulamadan çıkış yapmalarına sebep olabiliyor. Araştırmalara göre bu tür kesintiler kullanıcının uygulamaya kayıt olarak oturum açma ihtimalini mühim oranda azaltıyor. Ama her şeye rağmen de Facebook’a olan ilgi fazlasıyla artmaya devam ediyor! Bu mühim akım, gün geçtikçe ciddi oranda yükseliş göstermekte; daha da ciddi kitlelere yayılmaktadır.

Facebook, kullanıcılar adına üçüncü parti uygulamalar tarafından yapılan istenmeyen paylaşımların önüne geçebilmek için kendi ayrıcalığı olan Facebook Login`i (Facebook Giriş) güncelledi. Daha önce belirli uygulamalar, kullanıcıların Facebook ile oturum açma özelliğini kullanabilmeleri için kullanıcıların duvarları üstünde paylaşım yapabilme özelliğini kabul etmelerini şart koşuyorlardı. Böylece satın alanların duvarlarında kendi reklamlarını yayınlayarak, ücretsiz olarak reklam yapabiliyorlardı. 7’den 70’e herkesin internet ve Facebook kullanıcısı olduğu bu günlerde, Facebook’a girişi de ilk olarak öğrenmek birçok kişinin ilk görevi olmuş durumda da diyebiliriz. Facebook’a kayıt olanların ilk olarak giriş yapma durumunda olmaları en doğal durum olmakla birlikte; Facebook giriş sitesi ile de bu sisteme kayıt olup giriş yapmak mümkündür.

etiketlerETİKETLER