arama

Facebook indir

Facebook indir
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • Oyla
  Loading...

Facebook indir kaydol

Facebook’un son zamanlar MSN, Google+ ve hatta Twitter’dan bile yaygın olmasıyla birlikte çılgın bir download olayı da Dünya çapında kendini göstermeye başladı. Arkadaşından, çevresinden, Dünya’dan bu konuda haberdar olan milyonlarca insan; teknolojinin de gelişmesiyle birlikte Facebook gibi sosyal ağlara kayıt olmakta ve bu şekilde varlıklarını sürdürmektedir. Durum öyle bir hal aldı ki artık iş alımlarında bile Facebook ve Twitter adresleri/hesapları sorulmakta ve ona göre muamele yapılmaktadır. E durum böyle olunca da Facebook indir gibi aramalar fazlasıyla artmakta ve cevabı da Google tarafından verilmektedir. Gezginler, İndirr ya da Facebook’un kendi resmi sitesi de dahil olmak üzere birçok download sitesinden Facebook’u indirmek mümkündür. Bu konuda uzun uzadıya yazı yazmak yerine daha çok bilgi vermeye gerek olduğunu düşünmekte ve Facebook indir konusuyla birlikte sizleri daha da aydınlatmayı planlamaktayız.

Facebook, halka açılmak üzere gerekli işlemleri geçen haftalarda tamamlamış durumdadır. Böylelikle sosyal ağın ne denli hızlı büyüdüğü, devasa gelirleri ve kullanıcı sayıları da ortaya çıktı. İşte CIO.com tarafından sağlanan ilgi çekici detaylar ve bu bunların sizi ilgilendiren/ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bazı kısımları..

 1. – Facebook’un aylık etkin kullanıcı sayısı tam 850 milyon olmuş durumdadır.
 2. – Bu kullanıcıların 486 milyonu siteyi her gün ziyaret ediyor.
 3. – 360 milyonu ise 7 günün 6’sında etkin bulunuyor
 4. – Siteye her gün 250 milyon fotoğraf ekleniyor ve gerçek anlamda uçuk bir rakam bu!
 5. – 31 Aralık 2011’den bu yana 100 milyardan fazla arkadaşlık bağlantısı oluşturulmuş. Ve o tarihten bu tarihe nasıl bir yükseliş olduğunu, varın siz hesaplayın..
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.