arama

Facebook şifre kırma Aman Dikkat

Facebook şifre kırma
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Facebook Çalma

Facebook şifre kırma konusuna dair birçok arama ve devamın soru mevcuttur fakat böyle bir olayın olmadığını kesin bir dille ifade etmek isterim. Herhangi bir bireye ya da arkadaşınıza, hatta ailenizden birine ait Facebook hesabının (bazı özel bilgilerini bilmediğiniz takdirde) şifresini kırmanız mümkün değildir. İnternette bu konuyu fazlasıyla araştırdığım ve bulduğum sonuçlar karşısında hayretler içerisinde kaldığım da bir gerçektir. Bir çok sitede şuan yazacağım bilgiler ve devamında da saçma sapan programlar mevcuttur, lütfen bu gibi sitelere aldırış etmeyip; Facebook şifre kırma olayına girmek yerine, o arkadaşla bu konu hakkında iletişime girmenizi önermekteyiz. Özellikle karşılaştığım sitelerde: Facebook şifre kırma programı sorunsuzca çalışmaktadır.

Facebook şifre kırma programının kullanımı yoğun şekilde basittir yapmanız gereken programı çalıştırıp ID yazan yere Facebook şifresini öğrenmek istediğiniz kişinin profil adresini veya e mail yazan yere şifresini öğrenmek dilediğiniz bireyin Facebook e-mail adresini yazıp şifreyi kır butonuna basmanız yeterli olmaktadır. Şifreyi kısa zaman içinde bularak size gösteriyor bulduğu Facebook şifresini kesinlikle değiştirmiyor kullanımda olan şifreyi size gösteriyor. Yani Facebook şifresini kırdığınız kişi hiçbir biçimde anlayamaz. Facebook şifre kırma programını 4 ayrıcalıklı dilde çalıştırabilirsiniz. Arasında Türkçe dil seçeneğine de mevcuttur.’’ Gibi gerçek anlamda tuhaf bilgiler mevcuttur ve parantez içine aldığım kısımları bile gördüklerim karşısında ben derledim diyebilirim.

Bu gibi sitelere girip de o yazıların altındaki yorumlara kanmamanızı ve o programı indirip bu işlemleri yapmamanızı şiddetle önermekteyiz. Gerçek anlamda bir bakmışsınız ki bilgisayarınıza virüs girmiş ve kendi Facebook bilgilerinizden olmuşsunuz; dikkat edin ve çevrenizi bu konuda kesinlikle uyarın.

etiketlerETİKETLER