arama

Facebook Sözleri

Facebook Sözleri
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • Oyla
  Loading...

Facebook sözleri kısa

Bu konuda nasıl bir yazı yazabilirim diye fazlasıyla düşündüğümü ve sonuç olarak da makaleden çok mizahi yanı kuvvetli bir yazı oluşturabileceğimi fark etmiş bulunmaktayım. Birçok Facebook kullanıcısı da Facebook kullanırken özellikle Facebook için farklı ve fantastik sözler aramakta; bulduklarını da beğenme durumlarına göre profillerinde paylaşmakta veyahut not ekmektedirler. Bu gibi durumlar için bizler de birden çok Facebook sözleri ile sizlere katkıda bulunmak adına bu yazı yazmaktayız diyebilirim aslında. Facebook ve Twitter profiliniz de arkadaşlarınızı güldürmek ya da iğrenç esprilerle ilgi odağı olmak istiyorsanız doğru yazıdasınız diyebiliriz. İşte sosyal medya editörlerimiz ve bizim tarafımızdan Facebook aleminin en komik ve ilgi çekici olabileceğini düşündüğümüz sözleri sizlerle (belki bir çoğu saçmada da gelecektir ama sosyal medya işte idare edeceksiniz)..:

 1. – Düşünüyorum öyleyse varım, Üşeniyorum öyleyse yarın
 2. – Zayıflama bisikletine ters binsem acaba kilo alır mıyım?
 3. – Herkes dertten içiyo ben şişeden
 4. – Elektriği Edison buldu faturayı biz ödüyoruz
 5. – Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum..
 6. – Eğer bir kızın profil fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın!
 7. – Fareye deney yapmışlar; Viski, votka vermişler hepsinde oynamış zıplamış. Rakı vermişler elini masaya vurmuş “o kedi buraya gelecek” demiş.
 8. – Otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin “inecek misiniz?” sorusuna “yoo donumu düzelticem” deyip tekrar oturmak istiyorum.
 9. – Otuz yaşındaki heriflerin lise üniforması giyip kolej öğrencisi rolü oynadığı dizilere lütfen artık bir son gelsin.
 10. – Kadın kamyon şöförü duvar yazısı: “Torpidomda aseton yoksa da güzelim, ben ojemi mazotla da silerim” Cuts!

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.