arama

İbrahim Tatlıses Instagram

İbrahim Tatlıses Instagram
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • Oyla
  Loading...

Ünlülerin Sosyal Medya Hesapları

Sosyal fotoğraf paylaşım ağı olan instagram 5 yıl önce kurularak, kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Uygulamanın içeriği fotoğraf ve video paylaşımı yapabilmektir.

Arkadaşlarınızı instagram platformundan takip ederek paylaştıkları fotoğrafları ve videoları görmenizi sağlayan instagrama hala üye değilseniz instagram indirmekle işe başlayabilirsiniz.

Instagram ücretli mi?

Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Telefonunuzun mağazasından indirdiğiniz uygulamaya instagram kaydol sayesinde yeni bir kullanıcı adı alabilir ya da Facebook sosyal paylaşım ağıyla bağlanabilirsiniz.
Instagram uygulamasına dahil olduktan sonra instagram giriş yaparak arkadaşlarınızı aramaya başlayabilirsiniz. Bireysel hesap sahibi arkadaşlarınızı takip edebildiğiniz gibi ünlüleri de instagram aracılığıyla takip edebilmektesiniz. İbrahim Tatlıses instagram kullanan ünlüler arasında bulunmaktadır. İbrahim Tatlıses gibi pek çok ünlüyü arama butonundan arayarak takip etmeye başlayabilirsiniz. Markaların da instagram hesabı açıktır. Takip ettiğiniz markaların en güncel dekorasyonlarını inceleyebilirken, mağazalarından da alışveriş yapabilmektesiniz. Alışveriş hizmeti sunan mağazalar ürünlerinin resimlerini çekerek fiyat paylaşımı yapmaktadırlar. Özel mesaj gönderme olanağı bulunan instagramdan resmin fotoğrafıyla beraber mağaza sitesine mesaj atabilir, adresinizi belirterek ürünün size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda numaralarını paylaşan mağaza sitelerine whatsapp uygulaması sayesinde mesaj atabilir, bilgi alabilirsiniz. Takıdan, kıyafete, hediyelik eşyaya kadar pek çok kategoride mağaza instagramda bulunmaktadır.
Uygulamayı kullanırken çektiğiniz fotoğraflar için efektler kullanabilir, fotoğraflarınızı daha profesyonel hale getirebilirsiniz. Siyah beyazdan pek çok tonu bir arada bulunduran efektler sayesinde fotoğraf paylaşmanız daha eğlenceli olacaktır. Sizde hemen instagram indirip bu sosyal ağa katılın.

etiketlerETİKETLER
 • Ferhat
  2 sene önce

  Ferhathiranur12345

  1
  yorum beğen