arama

Instagram Giriş Yap

Instagram Giriş Yap
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Instagram giriş nasıl yapılır?

Günümüzde sosyal medyanın önemini anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Gelişen teknoloji ile birlikte ilk olarak bilgisayarlarımıza giren internet, telefonlarımızdaki yerini de aldıktan sonra sosyal medyanın gücü müthiş bir hız kazanarak büyüdü. Her geçen gün daha fazla kullanıcı instagram giriş yaparak bu büyüklüğü ispatlıyor.
Her geçen gün de yepyeni uygulamalarla ve sosyal ağlarla büyümeye devam eden bu oluşum insanların bağımlılığı haline geldi. Günümüzde özellikle Facebook ile büyük bir gelişim ve büyüme gösteren sosyal ağa olan ilgi Twitter ve diğer ağlarla birlikte devam etti. İnsanların sosyal medya hesaplarının bulunmasıyla birlikte her gün orayı kontrol etme bilinci oluştu. Her günün belli saatlerinde hesaplarını kontrol eden kullanıcılar, daha sonra akıllı telefonlarla birlikte de bağımlılık derecesini artırır hale geldi. Arkadaşlık, düşünce paylaşımı, yer bildirimi, anlık canlı yayın gibi hemen her konuda sosyal medya siteleri ve uygulamaları gelişiyor.

İnsanlar genel olarak Facebook üzerinden fotoğraf paylaşırken instagram giriş yaparak da bu fotoğrafları yönetebilmektedir. Instagram Kevin Systrom ve Mike Kreiger tarafından kurulmuştur. Kullanıcılarının hesap oluşturarak çevreleriyle fotoğraf ve videolarını paylaştığı sosyal bir oluşum olan instagram, 6 Ekim 2010 yılında yayınlanmıştır. Henüz 1. Yılını doldurduktan hemen sonra 100 milyonu bulan aktif kullanıcı sayısına ulaşmıştır. İlk olarak İOS işletim sistemleri mevcut akıllı telefonlar üzerinden çıkan instagram, gösterilen müthiş ilgiyle beraber Windows ve Android sürümlerindeki telefonlarda da yerini aldı.

Instagram, insanlara her anını arkadaşlarıyla, sevdikleriyle hatta Dünya üzerindeki herkesle paylaşma olanağı sunuyor. Sunduğu onlarca çeşit fotoğraf filtresiyle de fotoğraflarınızı adeta bir sanat eserine dönüştürüyor. Fotoğraflarınıza çeşitli düzenleme olanakları vererek, kötü fotoğraflarınızı dahi yüksek kalite standartlarına çıkaran bu uygulama ile fotoğraflarınıza büyük anlamlar yükleyebilirsiniz. Sadece arkadaşlarınız ve sevdiklerinizi değil,

Dünya üzerindeki sporcuları, fotoğrafçıları, sanatçıları, ünlüleri ve hesabı bulunan her alandan herkesi takip edebilirsiniz. Günümüzde bir sporcunun veya sanatçının instagram’da paylaştığı bir fotoğraf gazetelere manşet olabiliyor. Instagram’ın ücretsiz bir uygulama olması her geçen daha da büyümesine neden oluyor. Instagram’da yer almak ve fotoğraf paylaşmak için üyelik gerekiyor. Kullanıcı adınızı ve parolanızı oluşturup, mailiniz ile aktivasyon yapıp çok kısa sürede üyelik gerçekleşiyor. Üye olduktan sonra bilgilerinizi girip instagram giriş yap diyerek fotoğraf dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

Instagram’a giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken ilk iş, instagram kullanan arkadaşlarınızı bulmaktır. Facebook ve Twitter hesaplarınız varsa, bunun üzerinden instagram hesabı bulan arkadaşlarınızı kolaylıkla bulabiliyor ve takip etmeye başlıyorsunuz. Tüm kolaylıkları sunan bu uygulamayı 300 milyondan fazla insan kullanıyor.

Instagram’da paylaştığınız fotoğrafları aynı zamanda diğer sosyal medya hesaplarınıza da gönderme şansınız bulunuyor. Fotoğrafı paylaşırken size sunduğu sosyal medya seçenekleri arasından seçtiğiniz hesabınızda fotoğrafınız paylaşılıyor. Karşımıza instagram giriş yaptıktan çeşitli menüler çıkar. Kimi menü, sadece arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafları görmenizi sağlarken kimi arkadaşlarınızın beğendiği fotoğrafları ya da Dünya’da en çok beğenilen fotoğrafları görüntüler. Instagram’da en dikkat çekici özellik Hashtag adlı akıllı etiketlerdir. Bu etiketleri kullanarak fotoğraflarınızın Dünya üzerindeki tüm kullanıcılar tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; Türkiye’ye gelmiş bir yabancı İstanbul’da paylaştığı bir fotoğrafa etiketler koyabilir. #turkey ya da #istanbul hashtagları yapmasıyla instagram üzerinden Türkiye ile paylaşılan fotoğrafları görme amacıyla turkey adı altında arama yapanlar bu fotoğrafları görebilir ve beğenebilir.

Dünya üzerinde milyonlarca insanın Dünya’nın her yerinden paylaştığı anlık fotoğrafları görmek ve kendi paylaştığınız fotoğraflarınızı takipçilerinizle ve Hashtag yaparak Dünya ile paylaşmak istiyorsanız bu uygulamadaki yerinizi almalısınız. Akıllı telefonlarınızın marketlerinden ücretsiz indirip kullanıcı hesabı oluşturarak instagram giriş yaparak hemen paylaşıma başlayabilirsiniz. Fotoğraf dünyasına bambaşka bir boyut getiren bu uygulamada yaşayacağınız deneyim size çok şey katacaktır!