arama

İnstagram Giriş

Instagram Giriş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Instagram giriş yap kaydol

2010 yılının Ekim ayında piyasaya giren instagram, kısa sürede milyonlarca insanın dikkati çekti. Ücretsiz olarak fotoğrafları düzenleyip paylaşma imkânı sunar. İlk olarak İOS sürümüyle çıkan instagram, İphone kullanıcılarında büyük ilgi gördü. Sadece bir hafta içerisinde milyon rakamları gören instagram uygulaması bir rekora imza attı. Her geçen gün ise instagram giriş sayısı arttı.

instagram giriş

instagram giriş

instagram hesabı nasıl açılır?

Haftanın en iyi uygulaması da seçilen instagram uygulamasının kısa süredeki hızlı yükselişiyle Android sürümlerinde de yerini almasını sağladı. 21 Nisan 2012 tarihinde Facebook tarafından yaklaşık 1 milyar dolar nakit para karşılığında satın alındı. Instagram’ın bu hızlı yükselişinin altında uygulamanın kalitesi ve uygulamanın kullanıcılarına sunduğu avantajlar yer alıyor.

Instagram uygulamasında kameraya tıklayıp anlık fotoğraf çekip düzenleyip paylaşabiliyorsunuz. Ya da galeriden seçtiğiniz fotoğraflarınız üzerinde çeşitli efektler verebiliyor ve fotoğraflarınız üzerinde oynayabiliyorsunuz. Onlarca fotoğraf filtresiyle kötü bir fotoğrafı veya karanlık çıkmış bir fotoğrafı tekrar canlandırıp güzel bir görünüme kavuşturabiliyorsunuz. Düzenlediğiniz fotoğrafları hesabınızda paylaşabiliyor ya da Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare gibi birçok sosyal hesaplarınıza da gönderebiliyorsunuz. Fotoğrafınız böylece hem instagram hesabınız da hem de diğer sosyal hesabınızda paylaşılıyor.

Instragram’ın bu ayrıcalıklarını yaşamak ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz üye olmak oldukça kolaydır. Kullanıcı adını ve parolanızı belirleyerek, mail adresinize gelen aktivasyonu kodunu onaylayıp üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik işleminin ardından bilgilerinizle instagram girişi yaparak hesabınıza erişebilirsiniz. Instagram giriş yaptıktan sonra hesabınızda sizleri karşılayan bazı ikonlar vardır. Ev ikonu, sizin takip ettiğiniz arkadaşlarınız veya kişilerin paylaştıkları fotoğrafların yayınlandığı kısımdır. Keşfet kısmında hashtag ve kullancılar incelenmektedir.

Popüler sayfasında gün içinde kısa sürede en çok beğeniye ulaşan fotoğraflar yayınlanmaktadır. Fotoğraf sekmesinde ister galeriden fotoğraf seçip düzenleyebilir ister anlık olarak kameranızdan fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Bir başka ikon ise bildirimleri ve haberleri yayınlar. Bildirim olarak sizi takip eden kullanıcıları ve fotoğraf ve yorum bildirimlerini alırsınız.

Haber kısmında ise takip ettiğiniz kullanıcıların instagram hesabında yaptıkları beğenileri ve diğer hareketleri görebilirsiniz. Son ikonumuz ise kendi profilimizdir. Bu kısımda paylaştığımız fotoğrafları, profil bilgilerimizi görebiliyoruz. Ayrıca yapmak istediğimiz ayarları buradan yapıyoruz. Üye olup, instagram girişi yaparak sizler de fotoğraflarınızla yeni bir dünyanın içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Paylaştığınız fotoğrafları sadece sizi takip edenlerin dışında, geniş bir kitlenin görmesini istiyorsanız hasthag kullanmanız gerekmektedir. Örneğin; Alanya’da tatildeniz ve güneşleniyorsunuz. Bulunduğunuz ana uygun etiketleri kullanabilirsiniz. #Antalya , #alanya #deniz #kum #tatil gibi hasthag kullanarak bu hasthagları aratan instagram kullanıcıları fotoğraflarınızı görebilir ve fotoğraflarınızı beğenebilir. Instagram uygulamasının arkadaşlarınızın ve yakınlarınız tarafından kullanılıp kullanılmadığını da öğrenebilirsiniz. Çünkü instagram girişi yaptığınızda size hangi Twitter ve Facebook hesaplarınızda yer alan arkadaşlarınızın, bu uygulamayı kullandığını gösteriyor. Bu sayede arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizle karşılıklı takipleşerek birbirinizin fotoğraflarını görebiliyorsunuz.

Instagram ile hayatınızın en güzel anlarını fotoğrafladığınız karelerinizi paylaşabilirsiniz. Ünlülerin, sporcuların ve hemen herkesin kullandığı bu uygulamayı Dünya üzerinde 500.000’dan fazla kullanıcı kullanmaktadır. Hem bilgisayar üzerinde hem de telefonlarımızda kullanabildiğimiz instagram uygulaması genel olarak akıllı telefonlarımızda daha aktif kullanılmaktadır. Instagram kullanıcılarının devasa rakamlara ulaşmasıyla yüksek takipçi hesaplarında reklamlarda yayınlanıyor.

Ticari olarak dahi kullanılan instagram üzerinden geniş kitlelere ürün ve hizmetlerin reklamları yapılıyor. Sosyal medyanın büyük gelişimiyle işletmelerde buna kayıtsız kalamıyor. Instagram uygulamasının bu gücü Facebook’un satın aldığı büyük rakamların hakkını veriyor. Instagram uygulamasını bilmemenin veya duymamanın pek mümkün olmadı günümüzde, henüz keşfine çıkmayanlar, uygulamanın sunduğu tüm bu görsel şöleni kaçırıyor. Hemen telefonlarınıza indirip instagram girişi yaparak bu şölene katılabilirsiniz. İnstagram’ın sunduğu tüm güzellikleri yaşayabilmeniz için, uygulamadaki yerinizi almalısınız!