arama

Instagram kaydol

Instagram kaydol
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Instagram uygulaması 2010 Ekim ayında ilk olarak İphone ve İpad kullanıcıları için İOS sürümünde piyasaya çıkmış fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Uygulama, Kevin Systrom ve Mike Kreiger isimli iki girişimci tarafından geliştirilmiştir. Bu dev topluluk instagram kaydolma uygulamasını ücretsiz olarak sunmaktadır.

İsimlerini Türkçe karşılıkları “hızlı kamera” ve “telgraf” olan İngilizce, İnstant camera ve Telegram kelimelerinden alan instagram, 1 buçuk sene içerisinde 100 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Bu başarı elbette büyük dikkat oluşturdu. 21 Nisan 2012 tarihinde Facebook, tam 1 milyar dolar nakit yatırımla instagram’ı satın aldı. Büyük gelişimle uygulama, Android ve Windows cihazlarında da uygulama yerini aldı. 2015 yılı itibariyle 500 milyondan fazla kullanıcı instagram uygulamasını kullanıyor. 25 dilde erişebilirlik imkânı sunan uygulamanın sadece fotoğraf paylaşıldığı için bu kadar kullanıcıya hitap etmesi beklenemez. Instagram kaydol uygulaması fotoğraf paylaşımının yanı sıra birçok özelliği içinde barındırır. Uygulamada onlarca çeşit filtreleme özellikleri bulunuyor. Bu filtreleme özellikleriyle paylaşmak istediğiniz fotoğrafa çeşitli efektler uygulayarak bambaşka bir hale getiriyorsunuz. Görüntü kalitesi düşük fotoğraflarınız bile instagram süzgecinden geçirerek ilgi çekici bir hale getiriliyor. Fotoğraflarınızı düzenlediğiniz, sevdiklerinizle paylaşabildiğiniz hatta Dünya ile paylaşabildiğiniz bu uygulamayı ünlülerden sporculara kadar herkes kullanıyor. Binlerce instagram kullanıcısı sevdiği ünlüleri takip ederek anlık paylaştıkları fotoğrafları görebiliyor. Instagram o kadar büyük bir mecra haline geldi ki, burada ünlülerin paylaştığı bazı fotolar televizyon ve gazetelere bile konu olabiliyor. Tüm Dünya’nın ortak noktası instagram hesabı olmayanlar için üye olmak oldukça kolaydır. Instagram ücretsiz bir uygulama olduğundan akıllı telefonlarınızdan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra instagram kaydol seçeneğiyle karşı karşıya kalacaksınız. İster Facebook hesabınız üzerinden bağlanın ister instagram kaydol seçeneğini kullanarak ücretsiz olarak kayıt olun.

Üyelik almak oldukça basittir. Kullanıcı adınızı ve parolanızı oluşturarak gelen aktivasyon üzerinden instagram kaydolma işlemini tamamlayabilirsiniz. Kayıt olduktan itibaren artık sınırsız fotoğraf dünyasında sizde yerinizi almış olursunuz. Artık arkadaşlarınızla takipleşebilir ve fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Aklınızda arkadaşlarınızın kullanıcı isimlerini nasıl bulacağınıza dair soru işaretleri yatar. Bu konuda da büyük kolaylık sağlayan instagram uygulaması, kullandığınız Facebook veya Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız üzerindeki arkadaşlarınızdan kimlerin hesabı olduğunu size sunmaktadır. Sizlerde fotoğraflarınızı görmek istediğiniz arkadaşlarınızı takip ederek, kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tanıdığınız fakat takip etmek istemediğiniz kişileri de takip etmek zorunda değilsiniz. İsterseniz hesabınızı kapalı hale getirebilirsiniz. Hesabınızı kapalı hale getirdiğiniz takdir de sizi takip etmek isteyen kişilerin isteği size ulaşmaktadır. Siz onayladığınız takdir de sizi takip edebilirler. Takip etmesini istemediğimiz teklifleri kabul etmeyebilirsiniz. instagram kaydolduktan sonra fazla takipçisi olmayan ve fotoğraflarına olan beğeni sayısı yok denecek kadar az olan kullanıcılar için de bir çözüm yolu vardır. Instagram uygulaması hashtag adı altında akıllı etiket sistemi uygulamaktadır. Fotoğraflarınızı sadece paylaşmıyor aynı zamanda akıllı etiketler oluşturarak tüm Dünya’nın fotoğraflarınızı görmesine imkân tanıyorsunuz. Örneğin; Trabzon’da balık tutuyorsunuz ve çekildiğiniz fotoğrafı paylaşmak istiyorsunuz. Fotoğrafı paylaşırken “#” simgesi ile başlayan akıllı etiketler uygulayabilirsiniz. #Trabzon, #balık, #balıktutma gibi akıllı etiketler yazabilirsiniz. Bu sayede Trabzon veya balık ile ilgili instagram üzerinden arama yapan kullanıcılar, sizin paylaştığınız fotoğrafı görebilir. Fotoğraflarınızı gören kullanıcılar, hoşuna giden fotoğraflarınızı beğenebilir. Böylece instagram hesabınızda yalnızlık çekmezsiniz ve çok geniş bir kitleye fotoğraflarınızı sunabilirsiniz.

En güzel anlık fotoğraflarınızı, birbirinden güzel onlarca instagram filtresiyle bir sanat eserine dönüştürün ve tüm Dünya ile paylaşın. Dünya’nın her yerinden insanların, yayınladığınız fotoğraflara olan ilgisiyle instagram fenomeni haline gelebilirsiniz. Bir fenomen olmak için öncelikle instagram kaydol diyerek hesabımızı açıyor ve fotoğraf yolculuğuna çıkıyoruz.

Instagram hesabı nasıl açılır?

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.