arama

instagram mobil indir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Instagram nedir?

Son zamanların Facebook, Twitter gibi uygulamalarından sonra en çok kullanılan uygulaması olan instagram fotoğraf paylaşım platformudur. Instagram mobil indir sayesinde mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabildiğiniz uygulama ülkemizde pek çok insan tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. İnstagram uygulamasını istediğiniz gibi şekilendirebilmektesiniz.

İsterseniz instagramda paylaştığınız fotoğrafı ayna anda diğer sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşabilir, isterseniz etiketleme yapabilir, isterseniz de yer bildirimi yapabilmektesiniz. Facebook aracılığıyla uygulamaya dahil olduğunuzda Facebook arkadaşlarınızdan instagram kullanan kişiler karşınıza çıkmaktadır. Böylece arkadaşlarınızı kısa sürede bulabilir, instagram indirerek fotoğraf paylaşım sitesinden takip edebilirsiniz. Uygulamanın güvenlik kanalından fotoğraflarınızı arkadaşlarınız dışında kimsenin görmemesini de sağlayabiliyorsunuz.

instagram-mobil-indir
Çektiğiniz fotoğraflarınızı ya da telefonunuzun galerisinden yüklemek istediğiniz fotoğraflarınızı 11 farklı filtreyle üzerinde değişiklik yapabilir, fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Facebook gibi sosyal ağlardaki arkadaşlarınız dışında takip edebileceğiniz kişileri de uygulama size göstermektedir. Popüler fotoğrafları gösteren ana sayfa lobundan tanıdığınız diğer insanları da bulabilirsiniz. Ünlüleri de takip edebildiğiniz instagram kaydolduktan sonra oldukça kolay olacaktır.

Instagram giriş yaparak ünlü markaların instagram sayfalarını bulabilir, sevdiğiniz ünlüleri takip edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanları takip etmenin bir başka yolu olan instagram geniş bir platformdur. Aradıklarınızı kolaylıkla bulabilmektesiniz. Arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenebilir, altına yorum yapabilirsiniz. Özel olarak fotoğraf paylaşımı da yapabilmektesiniz. İstediğiniz arkadaşlarınıza resimli mesaj gönderme özelliği olması da beğenilen diğer bir özelliğidir.

etiketlerETİKETLER