arama

Instagram Video İndir

Instagram Video İndir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

instagram video indir online

Instagram uygulaması fotoğraf paylaşma olanağının yanı sıra video paylaşımı olanağı da vermektedir. Sosyal paylaşım ağları arasında bulunan instagramda video paylaşımını sadece 15 saniye olarak yapabilmektesiniz. Anlık olarak bir video çekerek paylaşım yapabildiğiniz gibi var olan videolarınızın ilk 15 saniyesini uygulamada paylaşabilmektesiniz.

Uygulamayı kullanabilmeniz için mobil cihazınızın mağazasından instagram indirmelisiniz. Android cihazlarda kullanımı oldukça basit olan uygulama kullanım alanının genişliğiyle de hoşunuza gidecektir. İnstagram kaydolarak kendinize bir kullanıcı adı almanız sonrasında profil resminizi eklemenizle beraber kullanım yapmaya başlayabilmektesiniz.

Uygulamaya kayıt olan herkes ücretsiz olarak fotoğraf ya da video paylaşabilmektedir. Instagram giriş yaparak arkadaşlarınızı takip etmeye başlayabilir, fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın paylaştığı videolarda bulunmaktadır. Paylaşılan videoları izleyebildiğiniz gibi indirme özelliği de bulunmaktadır. Pek çok kişi instagramın bu özelliğinden habersizdir. İnstagram video indirmek için yapabilecekleriniz arasında bilgisayarınıza indirmek olacaktır. Bu işlemi yapabilmeniz için internet sitelerinin bazıları videoyu tıkladığınızda bulunan linki yapıştırmanız olacaktır. Linki sisteme yapıştırdıktan sonra indiri tıklayarak videoyu bilgisayarınıza indirmeniz mümkündür. Mobil cihazınızdan instagram giriş yaparak, cihazınızın mağazasında instasave programını indirmenizin sayesinde videoları indirme olanağınız bulunuyor.

Bu programın pro versiyonunu indirerek daha kolay bir şekilde video indirme işlemi yapabilirsiniz. Herhangi bir reklam karşınıza çıkmadan kısa süre içerisinde instagramdan video indirmeniz mümkün olacaktır. Ios cihazlarına instagram video indirmek istediğinizdeyse ibolt downloader- manager uygulamasını indirmenizle video indirebilmektesiniz.

Instagramdan video paylaşma

İnstagram hesabınızda video paylaşma ile alakalı İnstagram video paylaşımı makalemizi okumadan geçmeyiniz