arama

snapchat nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat Nedir? Nasıl Kullanılır?

7000’i aşkın kullanıcıya sahip olan snapchat anlık mesajlaşma sistemidir. Ancak aynı zamanda anlık olarak video ve fotoğraf paylaşımı imkânını da sunmaktadır. Snapchat’in en önemli özelliklerinden bir tanesi paylaşılan fotoğrafların bir süre sonra kendiliğinden hesabınızdan silinmesidir. Bu süreyi sizin ayarlama imkanınız da bulunmaktadır. Ayrıca snapchat bir başka önemli özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok sosyal paylaşım sitesi kullanıyoruz. Bu sosyal paylaşım sitelerinde de hem görsel hem video paylaşımında bulunuyoruz.

Ancak bizim paylaşmış olduğumuz görseller, bizim paylaşmış olduğumuz videoları başkalarının indirebilme ya da screenshot yapabilme imkânı bulunuyor. Snapchat uygulamasında ise kimse sizin fotoğrafınızı indiremiyor. Yalnızca sizin fotoğrafınıza ya da videonuza screenshot yapabiliyor. Ama birisi sizin fotoğrafınıza ya da videonuza screenshot yaptığında snapchat tarafından otomatik olarak size bir bildirim geliyor. Bu bildirim sayesinde kim sizin fotoğrafınızı almış öğrenebiliyorsunuz.
Snapchat yalnızca bir mesajlaşma uygulaması değildir. Aynı zamanda bir paylaşım uygulamasıdır da. Snapchat üzerinden paylaştığınız video ve fotoğraflara kimin baktığı ile ilgili de bilgi sahibi olma imkanınız bulunmaktadır. Snapchat de efekt uygulamaları olmasından kaynaklı olarak kullanıcılar snapchat üzerinden fazlasıyla eğlence yakalamaktadırlar. Snapchat efektlerinde yüz değiş tokuşu, makyaj gibi uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar kullanıcıların sıkılmaması için devamlı olarak değiştirilmektedir. Ancak yüz değiş tokuşu daima snapchat üzerinde olan bir efekttir. Ayrıca kullanıcıların da en sevdiği efektlerden bir tanesidir.

etiketlerETİKETLER