arama

snapchat şifre değiştirme

snapchat şifre değiştirme
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat hesap açma

Snapchat şifre değiştirme nasıl yapılır ? Snapchat hesabı açabilmek için öncelikle bir Android ya da İOS sahibi olmamız gerekmektedir. Daha sonra sahip olduğumuz Android ya da İOS üzerine snapchat uygulamasını indirmeliyiz. İndirdiğimiz snapchat uygulamasına giriş yapmalı ve geçerli bir e posta adresiyle kayıt olmalıyız. Snapchat için verdiğiniz e posta adresinizin şifresini mutlaka bilmeniz gerekmektedir. Snapchat kaydı yapılırken e posta adresiniz, isim ve soy isim, telefon numarası gibi bilgileri girdikten sonra profil fotoğrafı yüklersiniz. Daha sonra ise snapchat hesabınızı kullanmaya başlarsınız.

Snapchat hesabınız sayesinde isterseniz fotoğraf ve video paylaşımında bulunursunuz. İsterseniz arkadaşlarınızla sohbet edersiniz. İsterseniz fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınıza gönderirsiniz. Ayrıca snapchat hesabınızda kayıtlı olan arkadaşlarınızın profillerine bakabilirsiniz. Onlar size mesaj gönderebilir. Ve sizin profilinizi görebilir. Gayet eğlenceli bir yapıya sahip olan snapchat şifre değiştirme işlemi ise çok kolaydır.

Snapchat şifre değiştirme işlemi için öncelikle snapchat hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra snapchat e mail adresinizin girişini yapmalı ve şifre alanının altında bulunan şifrenizi mi unuttunuz yazan, mavi renkli yazıya tıklamalısınız. Daha sonra sizden e mail adresi istenecek. İstenen e mail adresi; snapchat uygulamasına kayıt yaptırdığınız e mail adresidir. E mail adresinizi girdikten sonra, e mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir. Bu yeni şifre ile giriş yapabilir ve daha sonra şifrenizi ayarlar kısmından güncelleyerek, yeni bir şifre edinebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.