arama

snapchat şifremi unuttum

snapchat şifremi unuttum
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat Şifremi Unuttum nasıl yapılır?

Anlık mesajlaşma ve paylaşım hizmeti sunan Snapchat; son zamanların en popüler sosyal paylaşım aracıdır. Bir facebook, instagram kadar kullanıcısı bulunmasa da daha yeni bir uygulamadır ve bu uygulamanın da hızla yayılması beklenmektedir. Şimdiden yayılmaya başlayan ve 7000’i aşkın kullanıcıya sahip olan snapchat; bireylerin keyifli zaman geçirebilmesi için bir numaralı sosyal paylaşım ağlarıdır. Sunduğu güvenlik hizmeti ile de kullanıcıyı cezp etmektedir. Snapchat kaydımızı tamamladıktan sonra; snapchat paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Snapchat girişi yaparken ise e posta ve şifreyle giriş yapmaktayız. Snapchat şifresi unutulduğunda doğal olarak snapchat uygulamasına da giriş yapılamamaktadır.
Snapchat şifresini unutan kişiler e posta yardımı ile snapchat şifrelerini yenileyebilir. Snapchat şifresini yenilemek için snapchat uygulamasına giriş yapılmalı ve snapchat açılış ekranından görülen snapchat logosuna tıklanmalıdır. Daha sonra profil girişimizi sağlamalıyız. Profilimize girdikten sonra sağ üst köşede bulunan ayarlar alanına tıklayarak; şifre yazan yere tıklamalısınız. Şifrem kutucuğunun altında mavi yazıyla şifremi unuttum yazmaktadır. Şifremi unuttum butonuna tıklayarak; unuttuğunuz şifrenin yerine yeni şifre almak için ilk adımı atmış olursunuz.

Buraya tıkladıktan sonra size e posta adresiniz sorulmaktadır. Snapchat uygulamasına kayıt olurken kullanmış olduğunuz e posta adresinizi yazmalısınız. Gönder butonuna tıkladıktan sonra ise yenilenmiş şifreniz mail adresinize gönderilmektedir. Yenilenen şifrenizin yerine yeni şifreyi snapchat uygulaması üzerinden koyabilirsiniz. Ayrıca snapchat e postanızı hatırlamıyorsanız; ayarlar menüsünden kayıt olduğunuz e postayı görebilirsiniz.