arama

Snapchat Silme

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat hesap silme

Snapchat Silme

Bir paylaşım programı olan snapchat; diğer paylaşım programlarından ve paylaşım sitelerinden farklı özellik taşımaktadır. Snapchat paylaşım programında fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraflar daimi olarak profilinizde kalmayacaktır. 24 saat sonra silinecektir.

Ya da ne kadar süre sonra silinmesini istiyorsanız ayarlarını da o şekilde yapma imkânınız bulunmaktadır. Snapchat uygulamasında arkadaşınıza fotoğraf, video gönderiminde de bulunabilirsiniz. Arkadaşınıza göndereceğiniz fotoğraf ve videoları arkadaşınız gördükten sonra ikinci kez görememektedir. Çünkü bir kere fotoğraf açıldıktan sonra anında silinmektedir. Snapchat üzerinde biri sizin video fotoğrafınızın ekran görüntüsünü aldığında bunun bildirimi de size gelmektedir. Birinin paylaşmış olduğu fotoğraf veya videonun ekran görüntüsünü siz aldığınızda bildirim aynı şekilde size de gelmektedir.
Snapchat kullanıcısınız ancak snapchat kullanmaktan sıkıldınız ya da her hangi bir sebepten ötürü snapchat kullanmak istemiyorsanız ve telefonunuzda bulunan snapchat uygulamasını kaldırmak istiyorsanız uygulama silme yollarıyla, snapchat silme işlemini başaramazsınız.

Snapchat silme için support.snapchat.com/delete-account adresini ziyaret etmelisiniz. Ancak bu adrese Türkiye üzerinden erişim sağlanamamaktadır. Türkiye üzerinden erişim sağlayacaksanız IP numaranızı değiştirime yolu ile adrese ulaşabilirsiniz.

IP değiştirmek için IP değiştirme programları bulunmaktadır. Bu programlardan yararlanarak IP adresinizi Türkiye dışında her hangi bir ülke olarak gösterebilir ve snapchat silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Biraz uğraştırıcı bir işlem olsa da; IP değiştirme ile bu adrese giriş yaptıktan sonra snapchat uygulamasını silmeyi başaracaksınız.

etiketlerETİKETLER