arama

Snapchat Support nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat Support

Birçok efekte ve filtreye sahip olan snapchat; çok fazla tercih edilmekte olup, keyifle kullanılmaktadır. Snapchat yalnızca bir alanda kullanılmamaktadır. Snapchat ile mesajlaşma işlemi yapabileceğiniz gibi snapchat ile fotoğraf ve video paylaşımında da bulunabilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşımlarınızın üzerine küçük notlar ekleyebilirsiniz. Sizin eklemiş olduğunuz fotoğraflara bakan kişileri de öğrenme imkânınız bulunmaktadır. Ayrıca snapchat mesajlaşma sisteminde de paylaşım sisteminde de fotoğraf ve videolarınız belli bir süre sonra kendiliğinden kalkmaktadır.

Snapchat paylaşımlarınız maksimum 24 saat hesabınızda kalmaktadır. Daha sonra sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmadan silinmektedir. Snapchat mesajlaşma sisteminde sizin arkadaşınıza göndermiş olduğunuz bir video ya da fotoğraf arkadaşınızın görüntülemesinden sonra anlık olarak silinmektedir. Ayrıca arkadaşınız sizin fotoğraf veya videonuzdan ekran görüntüsü aldığında size de bildirim gelmektedir. Sizin birinin fotoğraf veya videosundan aynı şekilde ekran görüntüsü aldığınızda, ekran görüntüsünü aldığınız kişiye de bildirim gitmektedir.
Snapchat özellikleri hem farklıdır hem de kendine özgündür. Ancak artık snapchat kullanmak istemiyorsanız ve snapchat uygulamasını kaldırmak istiyorsanız; snapchat support ile snapchat uygulamasını silebilirsiniz. Normal yollar ile snapchat uygulamasını kaldırma imkânınız bulunmamaktadır. Snapchat uygulamasını kaldırmak için snapchat support’u ziyaret etmeli ve snapchat support üzerinden snapchat uygulamasının kaldırılmasını sağlamalısınız. Snapchat support adresine Türkiye üzerinden erişim bulunmamaktadır. Snapchat support erişimi için IP adresinizi değiştirmeli ve başka bir ülkeden giriş yapabileceğiniz bir IP adresi almalısınız. Daha sonra snapchat support üzerine ulaşarak, snapchat uygulamasını kaldırabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.