arama

Snapchat Türkiye

snapchat türkiye
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat Türkiye nedir?

Fotoğraf ve video paylaşımı için kullanılan snapchat Türkiye’de kullanıcıları tarafından fazlasıyla sevilmiş ve bağımlılık yaratmıştır. Snapchat’in bu kadar sevilmesinin ilk sebebi hem anlık mesajlaşma sisteminin olması hem de fotoğraf ve video paylaşım sisteminin bulunmasıdır. Bu özelliklerin yanı sıra snapchat Türkiye kullanıcılarına en cazip gelen özellik; snapchat üzerinden paylaşılan resim ve videoların belli bir süre sonra kendiliğinden kaybolmasıdır.
Resim ve videolar kendilerinden kaybolması sayesinde her hangi bir internet ortamına kayıt edilmez.

İnternet kullanıcılarının da en büyük sorunu

Yıllar önce sosyal paylaşım sitesinde paylaştıkları video ve fotoğrafların yıllar sonra dahi görünebiliyor olmasıdır. Snapchat bu özelliği sayesinde bu durumunda önüne geçmiş bulunmaktadır. Ayrıca facebook, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde fotoğraf ve videolarımızı paylaştıktan sonra her hangi biri fotoğrafımızı videomuzu indirebiliyor hatta kullanabiliyor ancak biz buna engel olamıyoruz. Hatta haberimiz dahi olmuyor. Ancak snapchat bir özelliği ile de bu durumun üstesinden gelmiştir. Snapchat üzerinden paylaştığınız görsel ve videolarınız indirilemez.

Ancak ekran görüntüsü alınabilir. Ekran görüntüsü alındığında ise size bir bildirim gelir. Yani sizin ekran görüntünüzü kimin aldığından haberdar olabilirsiniz. Snapchat üzerinden mesajlaşma yapılırken de fotoğraf ve video gönderimi mümkündür. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz fotoğraf ve videolarda kendiliğinden silinmektedir. Arkadaşınıza gönderidiğiniz görselin görütüleme süresi 1 ve 10 saniye arasında değişmektedir. Bu süreyi kendinizin belirleme imkanı da bulunmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.