arama

Snapchat web

snapchat web
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchatin diğer uygulamalardan farkı!

Snapchat; diğer sosyal paylaşım ağlarından çok daha farklı bir yapıya sahiptir.

Diğer sosyal paylaşım ağlarında bir paylaşımda bulunmanızdan sonra siz o paylaşımı silseniz dahi internet ortamında bir yerlerde kayıtlı olarak bulunmaktadır. Ancak snapchat de böyle bir durum söz konusu değildir.

Snapchat üzerinden paylaştığınız bir video veya resim snapchat üzerinden en fazla 24 saat durmaktadır. 24 saat sonra ise kendiliğinden kalkmaktadır. Ayrıca snapchat üzerinden mesajlaşma yapılabilmektedir. Snapchat web mesajlaşma sisteminde fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilirsiniz.

Paylaştığınız fotoğraf ve videolarınızı bir arkadaşınıza atmanızın hemen sonrasında arkadaşınızın fotoğrafı veya videoyu görüntülemesinin hemen sonrasında fotoğraf ve video kaybolmaktadır. Bu sayede fotoğraf ve videolarınızın saklanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca snapchat uygulamaları üzerinden hikaye oluşturabilirsiniz.

Günlük hikaye şeklinde oluşturduğunuz hikayelere kimin baktığını da öğrenme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca sizin fotoğrafınızın veya videonuzun ekran görüntüsünü alan biri olduğunda bu size snapchat tarafından bildirilmektedir. Siz de birinin fotoğrafının ya da videosunun ekran görüntüsünü alırsanız size de bildirim gelmektedir.

Snapchat üzerine ekleyeceğiniz arkadaşlarınızı siz seçersiniz. Yani sizin rehberinizde olan herkes sizin arkadaşınız olmak zorunda değildir. Ayrıca sizin atmış olduğunuz snapleri de yalnızca sizi arkadaşlarına eklemiş olan kişiler görebilmektedir. Snapchat tüm bu özellikleriyle kullanıcılara cazip gelmektedir. Farklı efekt ve filtreleri sayesinde de fotoğraf çekimi için bir numaralı program haline gelmeyi başarmıştır.