arama

Snapchat

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Snapchat nedir?

Android ve IOS üzerinde çalışan snapchat; ücretsiz olarak kullanıma sunulan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Snapchat resim ve video paylaşımı için de tercih edilen bir programdır.
Snapchat ile fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz video ve fotoğraflar üzerine küçük notlar düşebilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşımı yapabildiğiniz gibi özel olarak arkadaşlarınıza da fotoğraf atabilirsiniz. Snapchat uygulamasında paylaştığınız fotoğraf ve videoların profilinizde görünme süreleri bulunmaktadır. Snapchat fotoğraf ve video paylaşımlarınızın ne kadar süre profilinizde duracağını sizin belirleme imkânınız da bulunmaktadır.

Zaten snapchat uygulamasının en önemli özelliği fotoğrafların yüklendikten bir süre sonra silinebilmesi özelliğidir. Ayrıca birçok facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde sizin fotoğraf ve videolarınız sizden habersiz olarak indirilebilmekte ya da sizden habersiz olarak screenshot yapılabilmekte. Snapchat bu durumdan korunmak için geliştirdiği uygulama ile de dikkat çekmektedir. Snapchat üzerinden paylaştığınız video ve fotoğrafları arkadaşınız indiremez. Ancak screenshot yapabilir. Ama sizin fotoğrafınıza screenshot yapıldığında size bildirim gelmektedir. Bu sayede sizin fotoğrafınızı alan kişiye anında ulaşabilirsiniz.
Snapchat uygulamasında bulunan eğlenceli ifadeler sürekli olarak uygulama da değiştirilmektedir. Yüz değiş tokuşu gibi güzel shopların anlık yapılabildiği snapchat uygulaması yalnızca bir mesajlaşma platformu değil, aynı zamanda bir eğlence platformudur. Snapchat gençlerin eğlenmesini sağlayan günümüzün en popüler uygulamasıdır. Snapchat uygulaması ile siz de hem mesajlaşabilir hem de eğlenceyi yakalayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.