arama

Türkiyenin En İyi Haber Spikerleri Top 10

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • nemesis
  • Oyla
    Loading...

1- İrfan Değirmenci

İrfan Değirmenci

3 Kasım 1977 yılında Antalya’da doğmuştur, Ankara Üniversitesi mezunudur. ATV, Star TV, CNN Türk, Kanal D ve Fox TV‘de sunuculuk yapmış ve “Çalar Saat” programını sunmuştur.

2- Cüneyt Özdemir

Cüneyt Özdemir

8 Şubat 1970 yılında Ankara’da doğmuştur, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. 32. Gün programında 8 yıl süreyle genel yayın yönetmenliği yapmıştır. ATV, CNN Türk kanallarında sunuculuk yapmış ve Kanal D Ana Haber sunuculuğu yapmıştır.

3- Nevşin Mengü

Nevşin Mengü

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bölümü‘nü bitirmiştir. 2005 yılında Kanaltürk‘te ekranlara merhaba demiştir. CNN Türk televizyonunda sunuculuk yaparken Mehmet Ali Birand‘ın ölümüyle Kanal D‘de sunuculuk yapmaya başlamış ve aynı anda iki farklı kanalda haber sunmakla tarihe geçmiştir.

4- Defne Samyeli

Defne Samyeli

Boğaziçi mezunudur, Kanal D Ana Haber sunuculuğu, Shov TV Haber editörlüğü, ATV‘de “Defne Her Şey Bambaşka” adındaki programı sunmuştur.

5- Fatih Portakal

Fatih Portakal

İzmir Atatürk Lisesi mezunu ve İstanbul Üniversitesi İktisat mezunudur. Star TV, Kanal D, Fox TV‘de sunuculuk yapmıştır. Fox TV‘de “Çalar Saat” programını sunmuştur.

6- Ali Kırca

Ali Kırca

1948 yılı Akşehir doğumludur, mesleğe TRT‘de muhabir olarak başlamıştır. 32. Gün, Açık Oturum, Siyaset Meydanı gibi çok başarılı programlar hazırlamış ve sunmuş, ATV Ana Haber bültenini sunmuştur.

7- Reha Muhtar

Reha Muhtar

Türkmen asıllı haber spikeridir, iş hayatına Milliyet Gazetesi‘nde başlamıştır. Ateş Hattı, Çapraz Ateş sunmuş olduğu başarılı programlardır. Hemen hemen bütün büyük kanallarda çalışmıştır.

8- Nazlı Çelik

Nazlı Çelik

1977 yılında İstanbul’da doğmuştur, 1999 yılında NTV‘de mesleğe başlamıştır. Star TV‘de haber programı sunmuştur.

9- Gültekin Onay

Gültekin Onay

Spor spikeri ve yazarıdır, 1971 yılında Adana’da doğmuştur, Boğaziçi mezunudur. Televole programını sunmuştur, NTV Spor kanallarında çalışmaktadır.

10- Ekin Olcayto

Ekin Olcayto

1993 yılında radyoculuk yaparak mesleğe atılmıştır. Star TV, Kanal D, Show TV‘de programlar hazırlamaktadır. NTV haber sunuculuğu yapmış ve Kanaltürk Ana Haber sunuculuğu yapmaya devam etmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.