arama

Twitter nedir

Twitter nedir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • nemesis
  • Oyla
    Loading...

Twitter nedir ne işe yarar?

Twitter öğrenmek istiyorum diyorsanız bu makaleyi mutlaka okuyunuz.

Nedir bu bambaşka bir dünya olan diyorsunuz değil mi? Biliyorsunuz ki hepimiz için artık bir faal yani günlük yaşantılarımızı, arkadaşlarımızla gezmek, işe okula gitmek yemek içmek gibi fonksiyonlarımızı içeren bir dünya vardır. Bir de sosyal dünyamız vardır. Bunun içinde oynadığımız oyunlardan tut da sosyal paylaşım sitelerine kadar başka başka aktivitelerimizin yer aldığı internet dünyamız vardır. Bir çoğumuz kendimizi ifade etmekte sıkıntı yaşarız. Bunun nedenlerine gelecek olursak faal dünyamızda insanlarla yüz yüze olmak yükümlülüğündeyiz ve daha seri düşünmeden konuşmak zorundayız. Söylemek istediklerimizi uzunca düşünme şansını her zaman bulamıyoruz. Özellikle günlük sohbetlerimizde hep çekingen kalan kişiler vardır değil mi etrafımızda işte twitter bize bu konuda yardımcı olabilecektir.

Twitter nedir kısaca

Twitter size sizin hakkınızda her istediğinizi paylaşma özgürlüğü sunan, gün içinde sizi etkileyen, aklınza gelen güzel sözleri, anlamlı anlamsız sorgu sualin olmayacağı bir şekilde paylaşma imkanı sunan hatta merak ettiğiniz arkadaşlarınız, ünlüler ve aklınıza gelebilecek bir çok insanın neler yaptığını da öğrenme şansını elde edebileceğiniz bir sosyal paylaşım sitesidir.

Yapmak istediklerinizi sözle anlatmak istemiyorsanız anında çektiğiniz ya da sizin çekindiğiniz fotoğrafları paylaşma lüksüne de sahipsiniz. Twitter nedir ? twitter size dünyanın kaplılarını açan eşsiz bir düşünce özgürlüğü sunanve bu sayede aklına gelen içinizden geçen her şeyi düşünmeden çekinmeden yazabileceğiniz sadece size ve zevklerinize göre dizayn edebileceğiniz üstün çabalara gerek kalmadan kolaylıkla kullanabileceğiniz bir dünya.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.